Gün Menüsü

Herkese iyi akşamlar! Cumartesi günü Samanyolu TV Aslı Hünel ile mutfak keyfi programının konuğuydum. Allah’a şükürler olsun kazısız belasız atlattım.Hazırladığım masa ve gün menüsü çok güzel oldu.Peki menüde neler vardı? Kedi dili ile portakallı tiramisu,pirinç salatası,marmelatlı kurabiyeler ve çiçek poğaçalar yaptım. Ekstra olarak çıtır börek ve Buket ablamın o gün için hazırlayıp getirdiği patatesli havuçlu salatamız vardı.Tariflerin hepsi çok güzel oldu.Hepini sizlerle paylaşacağım.Bu arada sevgili Aslı Hünel ve ekibine beni programa konuk ettiklerinden dolayı çok çok teşekkür ediyorum. Yayın tarihi henüz belli değil fakat yayınlanır yayınlanmaz sizleri bilgilendireceğim. 13827_736906199723923_621507259065929123_n

Pişirme Süresi: 15 dakika

Servis: 2 kişilik

Daha Fazla

Benzer Tarifler

6 Yorum

  1. programı izledim ve tüm yaptığınız tariflere de size de bayıldım yalnız tarifleri nerden bulabilirim?

    1. Tuğba hanım çok tesekkür edeerim,program da yaptıklarım çiçek poğaça,portakallı tramisu,marmelatlı kurabiyeleri burada blogum da zaten bulabilirsiniz.Hepsi katagorilerde mevcut.Sadece pirinç salatasının tarifi yok onuda en kisa zamanda ekleyecegim.Bir kaç gündür bloga giremiyordum bir sıkıntı vardı insallah bundan sonra yeni tarifler ekleyeceğim. Programı seyretmiş olduğunuza beğenmenize çok sevindim,tesekkür ederim.

  2. teşekkürler tarifiniz için bende izledim bişey sormak istiyorum pişmeye yakın kapakla bastırdırma süreniz yaklaşık fırına koyduktan kaç dk sonra acaba?

    1. İnanın hiç dakka tutmadım:)Biraz pisip kabarinca ortalarina kapakla bastırıyorum. Ortaları kabariyor zaten.Fırına koyun pismeye yakın çıkarın.

  3. Asli hunel le mutfak keyfi programının linkini bana gönderebilir şansınız varmi ? Zeytinli çiçek poğaça yaptığınız program,ben internetten buldum ama bir türlü acilmadi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı
Kapalı