Ada’nın 2 Yaş Doğum Günü

Bir sene daha geçti ve ne çabuk geçti hiç anlamadım 🙂 Dün benim bal kızım Ada’nın doğum gününü kutladık. Aslında doğum günümüz 14 şubat ama biz pazar günü kutlamayı tercih ettik. Her şey gönlümce çok güzel oldu. Emeği geçen Günseli teyzesine Yasemin hanıma çok teşekkür ederim. Çok güzel tariflerim var hepsini sizlerle tek tek paylaşacağım. Allah hepimizin evladına sağlık,sıhat,mutluluk versin,Rabbim iyi günler göstersin. Şu günler de çok kötü şeyler oluyor ve hepimiz çok üzülüyoruz. Elimizden dua etmekten başka hiç bir şey gelmiyor. Tek söyleyeceğim şey Rabbim kimsenin evladını ziyan etmesin.

IMG_4471IMG_4399 (2)IMG_4382 (2)IMG_4397 (2)IMG_4414IMG_4361IMG_4353IMG_4422 (2)

Pişirme Süresi: 15 dakika

Servis: 2 kişilik

Daha Fazla

Benzer Tarifler

2 Yorum

  1. merhaba,sitenize bayıldım çok güzel tarifler var ellerinize sağlık, ben bir şey merak ettim 2 yaş dığumgününde hazırlanan kavonazları sizmi yaptınız bende düşünüyorumda

    1. Betül hanım merhaba,evet kavanozları ben yaptım. Gül,kavanoz ve kurdaleyi eminönünden aldım ve gülleri silikon tabancası ile kavanozların kapaklarına aralıksız olarak yapıştırdım. Sizde yapabilirsiniz inanın zor bir şey değil. Aklınıza takılan bir şey olursa yardımcı olurum. Sevgiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı
Kapalı